Facebook Yönetimi

Facebook ilk kurulum amacıyla büyük bir arkadaşlık edinme, arkadaşları bulma ve etkileşime geçme aracıydı. Hızlı küresel bazda kullanıcıya ulaşmasıyla yenilikleriyle insanların kendilerini ifade ettiği, tanıttığı, iş bulduğu, ürün sattığı ve kısaca insanların hayatlarının her köşesinde olan her şeyi bünyesine taşıdı. Ticaret, reklam, iletişim… Ve daha pek çok.

Önce Neleri Belirlemeliyiz

Siyasi, ekonomik, bireysel ya da sosyal her ihtiyacımızda araştırmalarımızda önemli kaynaklardan ve iletişim araçlarından biri haline geldi. Dolayısıyla Facebook’ta da iyi bir imaja sahip olmak çok önemli. İnsanların bizi nasıl tanımasını istiyoruz, neleri bilmesini istiyoruz… Neleri paylaşmalıyız, ya da iş hayatında duruşumuz Facebook için nasıl olmalı? Firmamız için nasıl bir yol izleyebiliriz? Hedef kitlemizi kimler oluşturuyor ve o kitlenin bizi fark etmesini nasıl sağlarız?

Faydalar ve Riskler

İşte bu soruların cevaplarını bir Sosyal Medya danışmanı ile bulmalısınız. Facebook diğer sosyal ağlar gibi hem çok önemli ve faydalı; bir o kadar da riskli. Özellikle iş ortamlarında, firmaların kendi faaliyetlerinin sürdürülebilirliğini arttırmak amaçlı yaptığı paylaşımlar ve reklamlar, hedef kitleye nasıl ulaşmalı? Sosyal Medya Yöneticileri sizlere bu anlamda hem bir yol gösterici hem de hedef kitlenizi büyütmeyi amaçlayan uzmanlardır. Sosyal Medyanın güvenilir olmayan tarafından korunmak ve güvenilir bir profil çizmek için Sosyal Medya Uzmanları ve çok iyi içerik üreten grafikerler, fotoğrafçılarla çalışmalısınız… Firmamız hem içerik üretiminde hem sosyal ağlarınızın yönetiminde size hizmet vermekten mutluluk duyar.