Google Adwords

Google’da arama yapıldığı zaman anahtar kelimelerle önplana çıkabilmemiz, arama yapan kullanıcıların sitemizi ziyaret edebilmesi için yaptığımız Google Reklam Çalışmasıdır. Belirlenen bütçenin yönetimi ya da belirlenen hedef kitlenin sağlanması için yapılacak çalışmanın kontrolüdür.

Site Ziyaretlerinizi Arttırın

Sitemizin ziyaretlerini arttırmanın, Google’da üst sıralara çıkmanın en önemli yolu olan reklam çalışması, Google’ın araçalrı ile yapılmakta ve neyi tanıtmak istediğinizle ilgili anahtar kritik kelimlerle ön plana çıkmaktır. Kısa öz mesajlar veren ve kullanıcıları sitenize çeken reklamların yapılması, yapılan reklam çalışmasından alacağınız verim açısından önemlidir.

Google Reklamlarını Verimli Kullanın

Google Ads çalışmasını, Google Sertifikalarına sahip ve reklam çalışmasını iyi yönetebilen, mesajlarınızı iyi aktaran reklam uzmanlar sürdürmelidir. Reklamlardan almak istediğiniz dönüşlerin ve verimin belirleyicisi reklamın nasıl yapıldığıdır. Bu sebeple Google çalışmasının sektör analizleri, anahtar kelime planlaması ile birlikte yapılması gerekmektedir.