Mobil Yazılım

Cep telefonlarının günümüzde hızla gelişmesi ve yaygınlaşması, kullanımının neredeyse bilgisayarların yerine geçmesiyle mobil yazılımları ve web sitelerinin mobil kullanımları çok daha önemli hale geldi. İnternet kullanıcılarının alışverişlerini mobil uygulamalardan yapmaya başlaması ve yaptığı site ziyaretlerini %90 gibi bir oranla cep telefonundan yapmasıyla mobil yazılım her geçen gün geliştirilmekte ve kullanıcıya konforlu deneyim yaşatmaktadır.

Mobil Uygulamalar Hayatımızın Her Alanında

Elimizde taşıdığımız cep telefonlarının sanal market, dijital gazete, interaktif sosyal bir yaşam sunduğunu düşünürsek mobil yazılımın önemini çok daha rahat anlayabiliriz. Artık hemen hemen her e-ticaret sitesi, her banka mobil yazılımını üretmekte ve kullanıcılarını buraya çekmeye çalışmaktadır. Web sitelerinin daha komplike yapıda olmasına karşın mobil uygulamaların daha anlaşılır ve sade olması tamamen kullanıcıların talepleriyle ve tecrübeleriyle ilgilidir.

Biz De Sizin İçin…

Multimedya Atölyesi bu ihtiyacı profesyonel olarak yaptığı çalışmalarla gidermekte ve web kullanıcılarının cep telefonlarına yönelmesiyle mobil uygulama geliştirme çalışmaları da yapmaktadır.